Proje Taşımacılığı

İLETİŞİME GEÇİN!

Bizimle iletişime geçmekten kaçınmayın. 1-2 iş günü içinde size geri döneceğiz. Ya da şimdi bizi arayın.

Proje Taşımacılığı

Agila Lojistik ile Dev Projelere Dev Taşımacılık Çözümleri

Enerjiden endüstriye, inşaattan madenciliğe kadar standartların üzerindeki sektörlere; alanında uzman ve tecrübeli ekibimiz, güvenilir ve güçlü partner ağımız sayesinde standartları aşan proje taşımacılığı çözümleri sunuyoruz. İş planının hazırlanmasından kaynak yönetim stratejilerini geliştirmeye kadar uçtan uca tüm taşıma sürecini sizin için planlıyor ve gerçekleştiriyoruz. Uzmanlık isteyen proje taşımacılığı ihtiyaçlarınıza uzman çözümler sunuyoruz.

Tüm bu hizmetlerimize ek olarak; uzmanlık ve özel araç izinleri gerektiren proje taşımacılığında uzman, güvenilir ve efektif çözümler sunan lojistik iş ortağı arayan müşterilerimize gereksinim duymaları halinde dış ticaret mevzuatı desteği veriyor ve lokal bilgilendirmelerde bulunuyoruz.

Müşteri memnuniyetini gözeterek çözüm ortağı olarak yaklaştığımız proje taşımacılığı çözümlerimizde gönderinizin ulaşım süresi, ürün, çıkış ve varış noktalarını göz önünde bulunduruyor, kara, hava, deniz, demiryolu veya intermodal taşıma seçenekleri arasından sizin için en efektif taşıma çözümünü planlanarak gerekirse liman operasyonları ve vinç organizasyonlarını yürütüyoruz.

 

Proje Taşımacılığında Sunduğumuz Avantajlara Göz Atın

  • 24 saat kesintisiz takip
  • Gönderim süre ve kilometre öngörülerini alabilme
  • Efektif ve katma değerli çözümlerle standartların üzerinde hizmet
  • Uzman ve deneyimli kadroyla doğru planlama ve süreç yönetimi