HAKKIMIZDA

Biz Kimiz & Neler Yapıyoruz ?

Agila Lojistik

Agila Lojistik

Agila GmbH ve Onay Gümrük Müşavirliği ortaklığı olan Agila Lojistik A.Ş. kurumsallığı ön planda tutarak, uluslararası taşımacılık yapmak üzere kurulmuştur. 196 adet Liftmasterli Mega tenteli Özmal araç araçlarımızla taşımacılık, depolama ve gümrükleme hizmeti sunarak tüm ihtiyaçlarınıza çözümler üretmektedir.

35 yılık tecrübe, bilgi ve birikimlerimiz neticesinde, kuruluşumuzdan bu günümüze kadar hizmet çeşitliliğimizi arttırarak müşterilerine en doğru ve en ekonomik lojistik çözümler sunmayı hedeflemiştir.

Kara, Hava, Deniz ve İntermodal gibi standart taşımacılık hizmetinin yanı sıra gabari dışı proje taşımacılığı, ADR mevzuatına uygun İSO-Tank-Tanker, Flexi-Tank, Gaz-Tank gibi birçok taşıma ekipmanı ve taşıma stili (CEMT/UBAK) ile  tüm ihtiyaçlarınıza çözümler üretmektedir.

Ortağımız Agila GmbH’ın Almanya ofisine ek olarak, taşıma yaptığımız tüm ülkelerdeki en yetkin acenteler ile kurulan iş birlikleri sayesinde sözüne sadık, güvenilir ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımız ile sektördeki ayrıcalıklı konumumuzu devam ettirmekteyiz. 

Team Image
Signature

Harry Oliver,

CEO of Steeler Industrial

Ürünlerinizi Türkiye’den direkt olarak Almanya, Danimarka, Benelüks, İngiltere, İtalya, İsviçre, İspanya, Portekiz, Fransa, Balkan ve BDT ülkeleri yanında Deniz ve Hava yolu ile Dünyanın tüm Destinasyonlarına ulaştırmaktayız.

CEMT /UBAK lı olan ve filomuzda bulunan 196 Öz Mal araç filomuz ile Avrupa’nın birçok bölgesinden Avrupa içi taşımalar da yaparak Agila Lojistik A.Ş. olarak, müşterilerimize tedarik zinciri yönetimi sürecinde tam destek sağlamaktayız.

Geniş araç filomuz sayesinde müşterilerimizin bu anlamda tüm ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılıyoruz. Müşterilerimizin ürünlerinin güvenli ve zamanında taşınması için gerekli tüm operasyonel ve dijital süreçlerini yönetmekteyiz.

Esnek operasyonel süreçlerimiz ve tecrübeli çözüm odaklı ekibimizle, müşterilerimize en iyi taşımacılık hizmetini sunmayı sürdürerek, dünya ticaretindeki rolümüzü genişletmeye ve büyümeyi hedeflemekteyiz.

Misyonumuz

Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda en uygun çözümleri üreterek hızlı ve konforlu bir lojistik süreci yürütmek.

Vizyonumuz

En doğru kararı en kısa sürede alıp hızla lojistik çözümler üretmek.

Değerlerimiz

1. Yenilikçilik, 2. Çeviklik, 3. Etik Olmak, 4. Kalite Odaklılık, 5. Hız, 6. Güven

Neden Bizi Seçmelisin

Agila GmbH ve Onay Gümrük Müşavirliği ortaklığı olan Agila Lojistik A.Ş. kurumsallığı ön planda tutarak, uluslararası taşımacılık yapmak üzere kurulmuştur.


20 yılı aşkın tecrübe

Agila Lojistik, 20 yılı aşkın süredir Gümrük Müşavirliği sektöründe faaliyet göstermektedir.

profesyonel ekip

20 yılı aşkın süredir Gümrük Müşavirliği sektöründe faaliyet göstermekte olan Murat Can GÖKTEPE ve 35 yılı aşkın süredir Lojistik sektöründe faaliyet gösteren Ertan GÜMÜŞEL tarafından kurulmuştur.

Lojistik Çözümler

Türkiye ve Almanya merkezli Agila Lojistik, dış ticaret faaliyeti gösteren tüm sanayici ve ticaret erbabına kara, hava, deniz yolu taşımacılığı ile lojistik çözümler üretmektedir.

büyük ölçekli

Sektördeki köklü geçmişi ve geniş iletişim ağı ile kendilerine teslim edilen her türlü emtiayı dünyanın dört bir tarafına ulaştırma kabiliyetine sahip bir yapı oluşturulmuştur.

Becerileri Göster

Sektör profesyonellerimiz, her müşterinin işi ve sektörü hakkında derin bir anlayışla gömülü daha iyi fikirler ve çözümler sunabilmektedir.

Büyüme

85%

Kalkınma Planı

78%

Kalite servisi

95%

MÜŞTERİLERİMİZ NE DİYOR

1 +

Müşteri memnuniyeti

Vizyonumuz

En doğru kararı en kısa sürede alıp hızla lojistik çözümler üretmek.

İletişim

Detaylı Bilgi Almak İçin
Bizimle İletişime Geçin